Srdečně všechny vítám na blogu
těch nejšikovnějších dětí z Krnova - ŠIKULEK.
Pokud máš zájem a chceš
se mrknout i na osobní stránky
vedoucí kroužku, které jsou plné
kreativních výrobků, pak klikni zde.

Kraslice a zase kraslice...

3. dubna 2012 v 14:10 |  Naše tvorba
Po delší pauze, kdy Šikulové usilovně tvořili a tvořili, všechny srdečně zdravím a přináším fotečky z posledního kroužku, kdy jsme tvořili kraslice. Zvolili jsme snad tu nejjednodušší metodu a to lepení vyražených motivků na přírodní slepičí vyfouklá vajíčka.
Práce s raznicemi děti neuvěřitelně baví, jak jsme se již několikrát přesvědčili a proto se budeme k tomuto náčiní ještě vracet. Vždyť jeho pomocí jde dělat tolik skvělých věciček...
Takže maminky, babičky, tetičky, ale i tatínci, dědečci a strejdové - jestli nevíte čím obdarovat dítě, tak tohle je super tip !!! Ozdobné razidla a hromadu pěkných barevných papírů !!! No a lepidlo, nejlépe obyčejný herkules - a nebudete se stačit divit, co vše vám děti zkrášlí !!!
Tento týden přidám do galerie ještě fotečky keramických velikonočních zajíčků, které děti vyrobily a moooooc se jim povedli !
A pak příjde na řadu série fotek, na které všichni Šikulové netrpělivě čekají a to jak jsme vyráběli pohádkové draky chrlící oheň z tlamy !! Tak se tady nezapomeňte vracet....a pište i komentáře !!! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.