Srdečně všechny vítám na blogu
těch nejšikovnějších dětí z Krnova - ŠIKULEK.
Pokud máš zájem a chceš
se mrknout i na osobní stránky
vedoucí kroužku, které jsou plné
kreativních výrobků, pak klikni zde.

Luxusní výrobky Šikulů...

10. srpna 2011 v 9:26 |  Naše tvorba

Přeji všem čtenářům krásný letní den...
...a všem rodinám Šikulů se moc omlouvám za menší pauzu v dodávání fotek, ale nějak prostě nestihám. Je to takový kolotoč práce - rodina - domácnost - zahrada a zase dokola. Snad vám všem to čekání dnes vynahradím fotečkama s úžasnýma výrobkama Šikulek z Krnova. V průběhu dubna a května děti vyráběly luxusní soupravy technikou decoupage pro své maminky k jejich svátku. Domečky na čaj jsou vyrobeny z keramiky, krabičky na kapesníky a stojánek na ubrousky jsou dřevěné polotovary. Vše je polepeno ubrouskami a nalakováno.
Výrobky se jim povedly na velikánskou jedničku s hvězdičkou !!!
A aby babičkám nebylo líto, vyrobily jim děti ozdobné květníky - klasický květináč natřený barvičkou a přizdobený papírovými výseky květin. Jednoduché, nenáročné a hlavně efektní !!!
Všechny fotečky jsem nahrála do galerie, tak si udělejte kafíčko, pohodlně se usaďte a kochejte se krásnými věcičkami, které tyhle šikovné děti dokáží vlastnoručně vyrobit...
Také se můžete již těšit na příště, což bude velmi brzy, kdy přidám fotky ze závěrečného ukončení školního roku u Šikulek...
Mějte se všichni zatím moc krásně !!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeňka Zdeňka | Web | 21. září 2011 v 9:47 | Reagovat

Takové krásné výrobky..to muselo být doma radosti.Zdravím všechny šikulky, čiňte se hezky dále, vždyť máte takovou šikovnou učitelku!!!! :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:35 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.