Srdečně všechny vítám na blogu
těch nejšikovnějších dětí z Krnova - ŠIKULEK.
Pokud máš zájem a chceš
se mrknout i na osobní stránky
vedoucí kroužku, které jsou plné
kreativních výrobků, pak klikni zde.

Leden 2011

Malované deštníky, organzové stromečky, vánoční jarmark v Holčovicích u Krnova...

2. ledna 2011 v 22:22 Naše tvorba
Šikulové zdraví všechny návštěvníky svých stránek a všem přejí v novém roce pevné zdraví, štěstí a pohodu....
...a k té pohodě přispějeme i my - udělejte si kafčo a zcela se oddejte procházení našimi fotečkami, které dokazují, jak si děti v zájmovém útvaru Šikulové právem takto říkají.

V prosincovém shonu vyrobili nejen spoustu věciček pro vánoční trhy, ale pro maminky třeba namalovali úžasný deštník a ten i suprově zabalili ! Vytvořili jsme si krásné stromečky z organzy, nabarvili trička technikou Tie dye - studenou batikou, z keramiky vyrobili jak figurky, tak spoustu mističek a ozdůbek...
DSCN2179
DSCN2176
DSCN2211
DSCN2261

DSCN2174
DSCN1724

Své výrobky jsme byli prodávat na vánočním jarmarku v Holčovicích u Krnova. Byla tam úžasná vánoční atmosféra...pohádkově nasněženo, vánoční koledy, vůně medoviny, svařáku... Lidé neutíkali domů, ale postávali, bavili se, zahřáli se teplou polévkou a někteří několikrát obešli prodejce, aby se třebas jen pohledem pokochali zajímavými ručními výrobky všeho druhu. Vše se odehrálo na místním Obecním úřadu, v pěkné historické budově, kde zahrála i cimbálovka, což všemu dodalo ten správný punc.... prostě úchvatné zastavení se v předvánočním shonu... Organizátorům skládáme veliký dík a poklonu !!!
0DSCN2421
DSCN2380
DSCN2400
Více fotografií najdete samozřejmě v galerii ... tak hurá na prohlížení !!!  Komentáře samozřejmě vítáme !