Srdečně všechny vítám na blogu
těch nejšikovnějších dětí z Krnova - ŠIKULEK.
Pokud máš zájem a chceš
se mrknout i na osobní stránky
vedoucí kroužku, které jsou plné
kreativních výrobků, pak klikni zde.

Březen 2010

Decoupage hodiny a točení na kruhu...

17. března 2010 v 10:44
Krásný den přeji všem návštěvníkům našich stránek !!!
růže
Po kratší odmlce jsem opět zde, abych přidala další ukázky prací dětí z kroužku Šikulové, čímž stále dokazují, že název kroužku používají oprávněně…
Dnes jako první najdete v galerii pár foteček ze závěru roku 2009, kdy Šikulové balili vlastnoručně vyrobené dárečky.
S6300658
Jelikož těch výrobků byla neuvěřitelně moc, jsou fotky jen ze začátku "hodiny", protože jakmile jsme se pustili do balení, už nebyl čas vzít foťák do ruky. Koneckonců, jak se Šikulkám balení i samotné výrobky povedly jste mohli posoudit doma pod vánočním stromečkem…
Jako druhý a opravdu veliký důkaz šikovností dětí najdete v galerii fotky úžasných hodin. Na dekoraci základních hodin zakoupených v Ikei , které vypadaly takto :
hodiny
jsme použili styl "decoupage" - zdobení ubrousky. A zde vidíte jedny ze všech těch krásně povedených hodin.
hodiny
Každý kousek je originál a Šikulové to zvládli naprosto sami, včetně těch nejmenších Klárky a Lucky…
A jako třetí dnešní důkaz šikovných ručiček Šikulek máme v galerii fotografie ze 4.3.2010, kdy se Šikulky snažily točit na kruhu.
kruh
Kdo to už někdy zkoušel, tak mi dá za pravdu, že to není jen tak. Nejdůležitější je počáteční vycentrování hlíny na kruhu, což chce sílu a hlavně grif…. A ten se získá jen spoustou odseděných hodin u kruhu, což bohužel v kroužku při tak velkém počtu dětí a mála času, není dost dobře možné. To však holky neodradilo a s chutí a vervou se pustily do točení….
Tak tohle je pro dnešek všechno, ale do budoucna se máte rozhodně na co těšit. V nejbližší době chceme zkusit třeba malování na textil a zdobení kraslic, takže už se těště na suprovní výrobky Šikulek !!!!
A jedna veliká prosba na závěr.......případní sponzoři nebo dárci jakýchkoliv pomůcek pro kreativní tvorbu jsou samozřejmě vítáni a čaká je krásná odměna ve formě perfektního výrobku od Šikulek !!!!
A pokud byste snad potřebovali pro svou firmu nějaké medaile, plaketky, znaky(loga) a jiné drobné reklamní předměty.....ŚIKULOVÉ to zvládnou !!!
Přeji všem za všechny malé i velké Šikulky brzké krásné sluníčkové jaro.......
jaro